wtorek, 23 lutego 2016

Po sesji.

Witam Wszystkich!

Zdecydowanie przechodzę trudny okres w moim życiu. Julka od początku roku non stop choruje. Jest tydzień przerwy i znowu katar, kaszel itp. W czasie mojej sesji, a ferii zimowych, zachorowała na grupę żołądkową. Musieliśmy z nią do szpitala jechać, bo była odwodniona. Po niej zachorowali wszyscy inni domownicy. A kiedy już było po, mnie zaczęło rozkładać przeziębienie a po tygodniu ją. Mam dość tej zimo-jesieni. Oczywiście przez to wszystko nie mogłam się skupić na sesji tak jak chciałam. Czego skutkiem była jedna poprawka i trzy trójki. Całe szczęście z reszty poszło mi całkiem nieźle, dostałam w większości czwórki i piątki.
Na reszcie mogę przeczytać jakąś książkę i w miarę się odprężyć. Obecnie jestem po książce pt. "Rywalki" Kiery Cass. Zdaje sobie sprawę, że to dość młodzieżowa lektura ale za to lekka, mało stresująca. Po mimo tego przeczytałam ją jednym tchem i nie mogę się doczekać kolejnej części.

Pozdrawiam gorąco.

lubimyczytac.pl

3 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że najgorsze za Wami i teraz będzie już tylko lepiej. Tyle tych chorób, że dzieci mają z czym walczyć.

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak, dookoła rzeczywiście ludziska chorują. Spróbuj pić olejek z oregano, pachnie oregano i nie najgorzej smakuje, a warto przeprowadzić ten eksperyment :-) Na pewno się nie zatrujesz, nic tych rzeczy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obecnie spożywam olej lniany na zimno tłoczony. :) Czytałam, że również wzmacnia organizm.

   Usuń